Hakkımızda

İstanbul Evde Fizik Hakkında

Evde fizik tedavi hizmetimiz kapsamında tedaviye ihtiyacı olan tüm bireyler daha güvenli ve ev konforunda tedavi görmenin ayrıcalıklarını deneyimlemektedirler.

 

Evde fizik tedavi alanında sunmuş olduğumuz her türlü hizmetimizde profesyonel fizik tedavi uzmanları ile birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Uzun yıllardır sunmuş olduğumuz evde fizik tedavi uygulamamız ve uzman kadromuz ile bireylerin tüm ihtiyaçlarını belirleyerek karşılamaktayız.

Image
Tamamen Ücretsiz
Image
Psikolojik Danışma
Image
Profesyonel Kadro
Image
Evde Fizik Tedavi
Image
Tüm İstanbul
Image
Rehabilitasyon

    Başvuru Formu

    Randevu ve Diğer Sorularınız İçin Bizi Arayın!

    Bizi arayarak izlenmesi gereken süreç hakkında bilgi alabilirsiniz. değerlendirme, özel eğitim, servis ve randevu tamamen ücretsiz, devlet destekli olarak sağlanmaktadır..

    Kurum Müdürünün Mesajı

    Firmamız fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında uzman kadrosu ve ekibi ile ihtiyacı olan tüm bireylere hizmet vermektedir. Evde ücretsiz fizik tedavi hizmeti sunan firmamız bünyesinde profesyonel fizyoterapistler ve fizik tedavi uzmanları görev almaktadır. Tecrübeli kadromuz ve fizik tedavi için gerekli olan teknik ve tıbbi cihazlarımız ile evde ücretsiz fizik tedavi hizmetleri vermekteyiz.